ACİL KURTARICI ÇAĞIRIN!

FİLO TRANSFERLERİ

Günümüzde bir çok firma araç filolarını ya dışarıdan kiralamakta ya da filolarının yönetimi işini profesyonel firmalara taşere etmektedir.

İşte bu filoların zaman zaman toplu sevkiyat işlem ihtiyacı doğmakta ve bu işlemin de hızla sonuçlandırılması gerekmektedir. Çok sayıdaki aracın hızlı ve güvenli bir şekilde teslimi bir çok muhtemel sorunu barındırmakta olup, bu tür sevkiyatlar için en güvenli yol olarak çoklu araç transferi tercih edilmelidir.

Kurtaran Express olarak, filo sevkiyatlarınız, profesyonel olarak ele alınmakta, merkezi olarak planlanan ve takip edilen organizasyon sonucu, araçlarınız %100 sigortalı bir şekilde, zamanında ve güvenle, talep edilen yere teslim edilmektedir.   

Ayrıca filo hizmeti veren firmalar,  tekli araç transferlerinde , araç teslim etme ve teslim alma, aracı tamir-bakım servisine götürme, servisten tekrar müşteriye götürme, aracı muayeneye götürme vb işlemlerde profesyonel oto çekici firmalarını tercih edebilirler. Bu tercih, şirketlere, zaman ve personel tasarrufunun yanında, güvenli muhattap imkanı sağlamaktadır.

© Copyright 2017 - 2023 Tüm hakları saklıdır. Web Yazılım, Web Sitesi